ULUSAL SPOR BİLİMLERİ ÖĞRENCİ KONGRESİ

Değerli Spor Bilimciler ve Sevgili Öğrencilerimiz,

Yalova Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi olarak 16. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresine, 22-24 Mayıs 2024 tarihleri arasında ev sahipliği yapmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Üniversitemiz yeşilin mavi ile buluştuğu, eşsiz güzellikleri deniz, termal ve doğasıyla Marmara’nın en güzel kıyılarından birine sahip olan Yalova ilimizde 2008 yılında kurulmuş olan, deniz ve ormanlarla çevrili, doğayla iç içe bir yerleşkede yer almaktadır. Üniversitemiz, genç bir üniversite olmanın vermiş olduğu sorumlulukla gençlerimizin bilimi sevmelerini ve yeni başarıları deneyimlemelerini sağlamak için özveriyle çalışmaya devam etmektedir.

Üniversitemizin temel değerleri doğrultusunda bilim ve toplumsal gelişime katkı sağlayan, öğretim, araştırma ve sosyal faaliyetlerde yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip eden, yenilikçi, girişimci etik değerlere bağlı, öğrencilerin fiziksel, ruhsal, entelektüel ve sosyal yönlerini geliştirmek için çalışan fakültemiz, Türk sporuna hizmet edecek daha nice akademisyenleri yetiştirmek için 16. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresini en iyi şekilde düzenleyerek tarihine yeni bir gurur vesilesi ekleyecektir.

Kıymetli öğrenci ve akademisyenlerimizin kongreyi verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla oluşturduğumuz bilimsel ortama bütün spor bilimleri camiası davetlidir.

Prof. Dr. Serdar GERİ

KONGRE BAŞKANI

ULUSAL SPOR BİLİMLERİ ÖĞRENCİ KONGRESİ ARŞİV

15. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresi: https://sbk2023.gazi.edu.tr/

14. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresi: https://sbk2022.aku.edu.tr/

13. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresi: https://sbk2021.kastamonu.edu.tr/index.php/tr/

12. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresi: http://sporbilimleriagri.com/