KONGREYE DAVET

Değerli Spor Bilimciler ve Sevgili Öğrencilerimiz,

Afyon Kocatepe Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi olarak 14. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresine, 11-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında ev sahipliği yapacağız.

Termal Turizm’in başkenti, et ve et ürünlerinin yeni merkezi, gastronomi şehri, mermer merkezi ve yolların kesişme noktası olan Afyonkarahisar,  sportif altyapılarıyla Spor Turizm’ine ve Spor Bilimlerine büyük yatırımlar yaparak katkılar sağlamaktadır. Spor Bilimleri Fakültesi olarak modern tesisleri ve deneyimli akademik ve idari kadrosuyla öğrenci kongresine katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Özellikle Üniversitemizin 30. ve Fakültemizin 20. Kuruluş yıllarında böyle bir etkinlik daha da büyük anlam kazanmaktadır.

Öğrencilerimize bilimselliği sevdirmek ve yeni spor bilimcilerinin yetişmesine katkı sağlamak adına, Spor Bilimleri Derneğinin büyük katkıları ile siz öğrencilerimizin ve akademisyenlerin değerli çalışmalarını sunacağı güzel bir ortam hazırlanmıştır.

Pandemi sonuna yaklaştığımız bu günlerde yüz yüze yapacağımız bu kongrede sizleri Fakültemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Prof. Dr. Yücel OCAK