Spor Bilimleri Derneği

AnasayfaDernek HakkındaÜyelikÇalışma GruplarıDuyurularSBD KongreBasın OdasıBağlantılarİletişimÜye Girişi

Genek Kurul Gerçekleştirildi

Değerli Üyeler, Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısını 19 Mart 2017 Pazar günü Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdik.

Rekor sayıdaki bir katılım ile gerçekleştirilen kongrede dernek yönetim organlarının oluşması yanında, önemli tüzük değişiklikleri yapılmıştır. Söz konusu değişiklikler ilgili kurumların onayından sonra burada duyurulacaktır.

Genel Kurulda görüşülen bir diğer önemli konu da Uluslararası Spor Bilimleri Kongresinin her yıl yapılıp yapılmayacağıydı. Antalya da 2016 yılında yapılan son kongrede de ilan edildiği gibi, kongrenin her yıl yapılması fikri Genel Kurul Üyeleri tarafından da büyük bir destek görmüştür. Bu tavsiye kararı doğrultusunda “15. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi’nin” 2017 yılında Kasım ayı içinde yapılacağı, tüm spor bilimleri camiasının kasım ayında yapılacak kongreye katılım hazırlıklarına başlayabilecekleri müjdesini vermek istedik. Kongre takvimi ile detay bilgiler en kısa sürede duyurulacaktır.

Bu vesile ile toplantının gerçekleştirilmesinde ev sahipliği yapan Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi nezdinde Dekan Prof.Dr.Mehmet GÜNAY ve ekibi ile toplantıya katılarak destek olan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Dernek Hakkında

Duyurular

Çalışma Grupları

Fotoğraf Galerisi

Kurumlar

Bağlantılar

Basın Odası

İletişim

Üyelik