Spor Bilimleri Derneği

AnasayfaDernek HakkındaÜyelikÇalışma GruplarıDuyurularSBD KongreBasın OdasıBağlantılarİletişimÜye Girişi

10. Spor Bilimleri Öğrenci Kongresi


Kongre Sayfası
Sevgili Genç Spor Bilimciler,

Kırıkkale Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi ile Spor Bilimleri Derneğinin işbirliği ile düzenlenen 10. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresi 10-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kırıkkale’de düzenlenecektir. Ev sahipliğini yapmaktan onur duyduğumuz bu kongrede sizlerle tanışmak ve bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Kongre, Beden Eğitimi ve Spor alanında lisans ve lisansüstü çalışmalar yapmakta olan öğrencilerimizin akademik gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilmektedir. Kongremizin ana konuları Hareket ve Antrenman Bilimleri, Psiko-Sosyal Alanlar, Rekreasyon, Beden Eğitimi ve Spor Öğretimi, Spor-Sağlık Bilimleri ve Sporda Yönetim Bilimleri olarak belirlendi.

Beden Eğitimi ve Sporun toplumların zihinsel, fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimlerine olan önemli katkıları düşünüldüğünde bu sorumluluğun biz Spor Bilimcilerin üzerinde olduğu göz ardı edilemez. Bu sorumlulukların yerine getirilebilmesi de bilgi ve teknolojinin sürekli takip edilmesini, bilgi üretimini ve paylaşımını zorunlu kılmaktadır.

Spor Bilimleri alanımızda karşılaşılan problemlerin çözümü konusunda önemli katkılar sağlayacağını düşündüğümüz bu kongrede sizleri aramızda görmekten büyük bir onur ve mutluluk duyacağız.

Sevgi ve Saygılarımla…

Dernek Hakkında

Duyurular

Çalışma Grupları

Fotoğraf Galerisi

Kurumlar

Bağlantılar

Basın Odası

İletişim

Üyelik